Odzież MotorClothes®, akcesoria I upominki

Odzież MotorClothes®, akcesoria I upominki

Produkujemy odzież I wyposażenie dla motocyklistów od 1912 roku. Znamy wszystkie sprawdzone rozwiązania. Zarówno na drogę, jak I w przypadku odzieży do użytku codziennego. Klasa jakości, z jaką tworzymy nasze produkty, sprawia, że skórzana kurtka zmienia się w rodzinną pamiątkę. Mamy coś dla ciebie w każdej kategorii: od funkcjonalnych kurtek czy kasków przeciwdeszczowych przez koszule robocze dla mechaników po nowoczesne kurtki do jazdy I odzież, dzięki której nie rozstaniesz się z marką Harley® po zejściu z motocykla. Wszystko to znajdziesz u dealera Harley-Davidson®. Odwiedź nas I poczuj zapach skóry. Znajdź coś dla siebie.

KOLEKCJA FXRG®

Jeśli potrzebujesz wysokiej klasy odzieży do jazdy, nie musisz już szukać - oto nasza kolekcja FXRG®. Połączenie 115 lat doświadczeń na drodze, koncepcji sprawdzonych w trasie I najnowszej technologii to gwarancja niezawodności produktów z tej linii. Powstała z myślą o długich podróżach I zapewnia większy komfort w siodle niezależnie od warunków po drodze. Osiągniesz tyle, na ile pozwala ci wyposażenie. Wybierz więc to, co najlepsze.

OBEJRZYJ NAJNOWSZĄ KOLEKCJĘ

KOLEKCJA GENUINE MOTORCLOTHES®

To kultowa odzież I wyposażenie do jazdy Harley-Davidson®. Klasyczne, odważne I trwałe. Kurtki do jazdy z najwytrzymalszych materiałów sprawdzających się w najtrudniejszych warunkach. Wytrzymały sprzęt. Wszystko czego potrzebujesz, od kasków I odzieży przeciwdeszczowej po koszulki I czapki oraz cały asortyment w czarnych I pomarańczowych barwach, które możesz z dumą prezentować całemu światu. Duma jest w nas głęboko zakorzeniona.

KOLEKCJA 1903

Kolekcja 1903 powstała z naszej pasji do dwóch kółek - pasji, która narodziła się 115 lat temu. Inspirowane klasycznym stylem grafiki Harley-Davidson® wywodzące się bezpośrednio z naszej historii. Ręcznie wyszywane detale. Najwyższej jakości materiały. Dziedzictwo sięga z korzeni, ale funkcjonalność I styl są ponadczasowe. To wyjątkowe produkty dla prawdziwie wyjątkowych ludzi.

KOLEKCJA GARAGE

Kolekcja garage nie ma w sobie nic skomplikowanego. To minimalizm, bezkompromisowość I surowość w czystej postaci. Właśnie takich cech szukaliśmy, czerpiąc inspirację z odzieży roboczej. I mamy tu na myśli pracę wykonywaną w garażach przez ludzi trzymających narzędzia w ręku. Mamy wszystko: od skórzanych kurtek I butów po koszule, bluzy I czapki.

KOLEKCJA H-D® MOTO

Do najnowszej kolekcji h-d® moto dodaliśmy wiele nowoczesnych akcentów. Subtelne detale. Wyraźne linie. Wszystkie produkty zostały opracowane z myślą o przemieszczaniu się I jeździe, jednak nie zapomnieliśmy o dobrym wyglądzie po zejściu z maszyny. Smukłe kroje odzieży są dopasowane do ciała, tak aby nadmierna ilość materiału nie powiewała na wietrze. To jutrzejsza klasyka dla tych, którzy myślą o przyszłości.

OBEJRZYJ NAJNOWSZĄ KOLEKCJĘ

Wymagane
Wymagane
Wymagane
Wymagane
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.