Harley-Davidson® KRAKÓW
ul. Opolska 8, 31-323 Kraków
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Discover More 2017 - Wygrana

Discover More 2017 - Wygrana
8 Czerwca 2017 roku mieliśmy zaszczyt organizacji ceremonii wręczenia nagrody Discover More 2017 którą otrzymał nasz klient. Wojtek rozpoczynał swoją przygodę z Harley-Davidson® właśnie w naszym salonie w Krakowie. Jego pierwsze jazdy testowe doprowadziły go do zakupu pierwszego motocykla Custom 1200. Na ceremonii wręczenia nagrody pojawił się na nowym nabytku Softail Slim S.

Zaraz po przyjeździe posypały się gratulacje i mnóstwo "misiów". Tak jak i my również on sam do końca chyba nie wierzył w taki sukces. Żeby wziąć udział w konkursie wystarczyła jedna jazda na Touring oraz wymyślenie hasła konkursowego. Dzięki kreatywności Wojtka i spełnieniu warunków konkursu został on wybrany przez jury do głównej nagrody.

W całej ceremonii brał czynny udział Marcin Posłuszny to od niego Wojtek otrzymał główną nagrodę, czyli 20 000 zł oraz możliwość podróży na Harley-Davidson® w dowolnym zakątku świata. Podczas wręczania nagrody, nieba pełnego konfetti a później lejącego się szampana uśmiech Wojtka był bezcenny. Zdecydowanie zasłużył sobie na tą nagrodę prawdziwą postawą Harley®'owca'. By pamiętał również o swojej 'rodzinie' z salonu podczas podróży życia, sprezentowaliśmy Wojtkowi mały upominek na drogę.


Jeszcze raz gratulujemy! I życzymy udanej podróży!

Harley-Davidson® Kraków


Koniecznie zobaczcie fotogalerię Zdjęcia z wręczenia nagrody